So Cal Summer Hoop Review Game Schedule – Thursday July 8

 

                         Ladera Sports Center

 
Thursday Ct. 1 Ct. 2    Ct. 3    Ct. 4 Ct. 5
1:00 PM

 

  Gamepoint Supreme 16-

SEI Wolves 16

Santa Margarita JV-

Tokyo Samurai 16

Gamepoint Supreme 17-

Tokyo Samurai 17

Foothill HS-

Murrieta Mesa HS

2:00 PM

 

  Gamepoint Supreme 15-

Santa Margarita Frosh

Foothill HS-

Gamepoint Supreme 17 Select

Santa Margarita Varsity-

Ascending Life Saints

Cali Rebels 17 Select

Murrieta Mesa HS-

3:00 PM

 

Gamepoint Supreme 16-

Tokyo Samurai 16

Santa Margarita Frosh-

YBA Elite Select 2024

Gamepoint Supreme 17-

The Program LV-

Team GRR-

Tokyo Samurai 17

Santa Margarita JV-

SEI Wolves

4:00 PM

 

Gamepoint Supreme 15 Select

YBA Elite Select 2023

Gamepoint Supreme 15-

YBA Elite Select 2024

Gamepoint Supreme 17 Select Ascending Life Saints Black- Damien HS-

Santa Margarita Varsity

IE Rain-

YBA Elite Rize 2023

5:00 PM

 

Bay City Warriors 15 Select-

Nor Cal Prep Elite 15

Tay K Elite 16 Black-

Team Rampage 16

Bay City Warriors 17 RB-

The Program LV

Ascending Life Saints-

YBA Elite Rize 2022

Cali Rebels 16 Premier-

Nor Cal Prep Elite 16

6:00 PM

 

Cali Rebels 17 Johnson-

Nor Cal Prep Elite 17

Tay K Elite 17 Red-

Bay City Warriors 17 Blue

YBA Elite Rize 2023-

Bay City Warriors 16 Select

Damien HS

Team GRR

IE Rain-

Team Nikos

7:00 PM

 

Tay K Elite 16 Black-

YBA Elite Select 2023

Tay K Elite 16 White-

Cali Rebels Premier

Ascending Life Saints Black-

YBA Elite Select 17 Phares

Cali Rebels 17 Select

Bay City Warriors 17 RB

Gamepoint Supreme 15 Select-

Nor Cal Prep Elite 15

8:00 PM

 

Cali Rebels 17 Johnson

YBA Elite Select17 Phares

Tay K Elite 16 White

Nor Cal Prep Elite 16

Tay K Elite 17 Red-

Nor Cal Prep Elite 17

YBA Elite Rize 2022-

Bay City Warriors 17 JS

Team Nikos-

Team Rampage 16

           

 

 

 

 

 

 

 

                                          So Cal Summer Hoop Review Time Schedule – Friday July 9

 

                         Ladera Sports Center

 
Friday Ct. 1 Ct. 2 Ct. 3 Ct. 4 Ct. 5
9:00 AM

 

YBA Select 17 Phares

BTI Prep Stars 17

Foothill HS

Gamepoint Supreme 17

Gamepoint Supreme 15

YBA Elite Select 2023

YBA Elite Rize 2022

Damien HS

Bay City Warriors 17 JS

The Program LV

10:00 AM

 

Gamepoint Supreme 16

Bay City Warriors 16 Select

Santa Margarita JV

YBA Elite Rize 2023

Bay City Warriors 15 Select

YBA Elite Select 2024

Bay City Warriors 15 Blue

Santa Margarita Frosh

IE Rain 16

Nor Cal Prep Elite 16

11:00 AM

 

BTI Prep Stars 17

Murrieta Mesa HS

Gamepoint Supreme 17 Select

YBA Select 17 Phares

YBA Elite Rize 2022

Team GRR

Damien HS

Tokyo Samurai 17

Foothill HS

The Program LV

12:00 PM

 

Bay City Warriors 16 Select

SEI Wolves

Gamepoint Supreme 16

Santa Margarita JV

IE Rain 16

YBA Elite Select 2023

Santa Margarita Varsity

Gamepoint Supreme 17

YBA Elite Rize 2023

Tokyo Samurai 16

1:00 PM

 

Murrieta Mesa HS

Gamepoint Supreme 17 Select

Port City Elite 15

Bay City Warriors 15 Gold

BTI Elite 15

YBA Elite Select 2024

Ascending Life Saints

Tokyo Samurai 17

Gamepoint Supreme 15

Bay City Warriors 15 Select

2:00 PM

 

Nor Cal Prep Elite 15

Santa Margarita Frosh

Bay City Warriors 15 Blue

Gamepoint Supreme 15 Select

The Squad 17

Bay City Warrior 17 JS

Santa Margarita Varsity

Team GRR

BTI Prospects 17

Team Rampage

3:00 PM

 

The Squad 16

Bay City Warriors 16 Blue

SEI Wolves 16

Tokyo Samurai 16

Port City Elite 16

Nor Cal Prep Elite 16

  BTI Elite 15

Port City Elite 15

4:00 PM

 

Nor Cal Prep Elite 15

Team Nigel 16

BTI All Stars 15

Tay K Elite 16 Black

Prime 16

Cal Rebels 16 Select

Port City Elite 16

BTI Prospects 16

Bay City Warriors 15 Gold

BTI Premier 15

5:00 PM

 

Gamepoint Supreme 15 Select

Bay City Warriors 16 Blue

Cali Rebels 16 Premier

Prime 15

Ascending Life Saints Black

Bay City Warriors 17 RB

The Squad 17

BTI Prospects 17

Tay K Elite 16 White

Team Rampage

6:00 PM

 

Team Nikos

Cali Rebels 17 Johnson

The Squad 16

BTI Prospects 16

Nor Cal Prep Elite 17

Bay City Warriors 17 Blue

Concord Eagles 17

Salt Lake Metro 17 Black

Tay K Elite 17 Red

Salt Lake Metro 16 Gold

7:00 PM

 

Prime 15

BTI Premier 15

Tay K Elite 16 White

Cali Rebels 16 Select

BTI All Stars 15

Team Nigel 16

Concord Eagles 17

Bay City Warriors 17 RB

Tay K Elite 16 Black

Prime 16

8:00 PM Tay K Elite 17 Red

Cali Rebels 17 Johnson

Team Nikos 17

Bay City Warriors 17 Blue

Nor Cal Prep Elite 17

Salt Lake Metro 17 Black

  Cali Rebels 16 Premier

Salt Lake Metro 16 Gold

           

 

 

                                          So Cal Summer Hoop Review Time Schedule – Saturday July 10

 

                         Ladera Sports Center

 
Saturday Ct. 1 Ct. 2    Ct. 3    Ct. 4 Ct. 5
9:00 AM

 

Gamepoint Supreme 15

Seaside’s Finest 15

Murrieta Mesa HS

Bay City Warriors 17 JS

BTI Elite 15

Santa Margarita Frosh

Bay City Warriors 17 RB

Team GRR

BTI Premier 15

Nor Cal Prep Elite 15

10:00 AM

 

Gamepoint Supreme 15

BTI Elite 15

Bay City Warriors 15 Gold

Santa Margarita Frosh

Port City Select 15

Bay City Warriors 15 Blue

Ascending Life Saints Black

Santa Margarita Varsity

Seaside’s Finest 17

Nor Cal Prep Elite 17

11:00 AM

 

Murrieta Mesa HS

The Squad 17

Gamepoint Supreme 17 Select

Bay City Warriors 17 JS

Gamepoint Supreme 17

Bay City Warriors 17 RB

Team GRR

Ascending Life Saints

BTI All Stars 15

Nor Cal Prep Elite 15

12:00 PM

 

Port City Elite 15

Prime 15

BTI Premier 15

Port City Select 15

Santa Margarita Varsity

Concord Eagles 17

Crush

Ascending Life Saints Black

BTI Prep Stars 17

Seaside’s Finest 17

1:00 PM

 

Team Rampage 16

Bay City Warriors 16 Select

Gamepoint Supreme 17 Select

Port City 17

Gamepoint Supreme 17

Nor Cal Prep Elite 17

  BTI All Stars 15

Bay City Warriors 15 Gold

2:00 PM

 

Seaside’s Finest 15

BTI All Stars 16

Cali Rebels 16 Select

Bay City Warriors 15 Blue

Crush

The Squad 17

Concord Eagles 17

Tokyo Samurai 17

BTI Prep Stars 17

Prime 16

3:00 PM

 

Team Rampage 16

SEI Wolves 16

Cali Rebels 16 Premier

Bay City Warriors 15 Select

Gamepoint Supreme 15 Select

Tokyo Samurai 16

BTI Prospects 17

Port City 17

Santa Margarita JV

Bay City Warriors 16 Select

4:00 PM

 

BTI Prospects 16

Nor Cal Prep Elite 16

Cali Rebels 16 Select

Seaside’s Finest 16

The Squad 16

Cali Elite 17

Salt Lake Metro 17 Black

Tokyo Samurai 17

Team Nigel 16

Bay City Warriors 16 Blue

5:00 PM

 

Cali Rebels 17 Johnson

Bay City Warriors 17 Blue

Team Nikos 17

Gamepoint Supreme 16

Salt Lake Metro 16 Gold

SEI Wolves 16

Port City Elite 15

Bay City Warriors 15 Select

Gamepoint Supreme 15 Select

Prime 15

6:00 PM

 

The Squad 16

Nor Cal Prep Elite 16

BTI Prospects 16

Santa Margarita JV

Seaside’s Finest 16

Cali Elite 15

BTI Prospects 17

Salt Lake Metro 17 Black

Team Nigel 16

BTI All Stars 16

7:00 PM Team Nikos 17

Salt Lake Metro 16 Gold

Gamepoint Supreme 16

Cali Rebels 17 Johnson

Cali Elite 15

Tokyo Samurai 16

Cali Elite 17

Bay City Warriors 17 Blue

Bay City Warriors 16 Blue

Prime 16

 

 

 

 

 

                                          So Cal Summer Hoop Review Time Schedule – Sunday July 11

 

                         Ladera Sports Center

 
Sunday Ct. 1 Ct. 2    Ct. 3    Ct. 4 Ct. 5
9:00 AM

 

Bay City Warriors 16 Blue

Salt Lake Metro 16 Gold

Bay City Warriors 15 Blue

Seaside’s Finest 15

BTI Prospects 17

Concord Eagles 17

Gamepoint Supreme 17

Team GRR

Santa Margarita Varsity

Salt Lake Metro 17 Black

10:00 AM

 

Santa Margarita Frosh

Port City Select 15

Prime 15

Bay City Warriors 15 Gold

Cali Elite 15

Nor Cal Prep Elite 15

Cali Elite 17

Tokyo Samurai 17

Prime 16

Bay City Warriors 16 Select

11:00 AM

 

Gamepoint Supreme 16

Salt Lake Metro 16 Gold

Nor Cal Prep Elite 17

Bay City Warriors 17 JS

Gamepoint Supreme 17

Salt Lake Metro 17 Black

Team GRR

Concord Eagles

Bay City Warriors 15 Select- Gamepoint Supreme 15 Select
12:00 PM

 

Santa Margarita Frosh

Team Nigel 16

Cali Elite 15

Prime 15

Port City 17

Seaside’s Finest 17

BTI Prep Stars 17

Tokyo Samurai 17

Cali Elite 17

Santa Margarita Varsity

1:00 PM

 

Gamepoint Supreme 16

Port City Elite 16

Gamepoint Supreme 15 Select-

Port City Select 15

Gamepoint Supreme 15

Team Rampage 16

Prime 16

Seaside’s Finest 16

Nor Cal Prep Elite 15

Seaside’s Finest 15

2:00 PM

 

BTI All Stars 16

Tokyo Samurai 16

Team Nikos 17

Seaside’s Finest 17

Murrieta Mesa HS

Port City 17

Crush

Gamepoint Supreme 17 Select

Cali Rebels 17 Select

Nor Cal Prep Elite 17

3:00 PM

 

Team Nigel 16

Port City Elite 16

Cali Rebels 16 Select

Nor Cal Prep Elite 16

Seaside’s Finest 16

Team Rampage 16

Santa Margarita JV

Gamepoint Supreme 15

 
4:00 PM

 

Crush

Murrieta Mesa HS

Team Nikos 17

Gamepoint Supreme 17 Select

Nor Cal Prep Elite 16

Tokyo Samurai 16

Santa Margarita JV

BTI All Stars 16